Вокально-хореографічний ансамбль "Ау"

Керівник: Бер Людмила Вікторівна
Вокально-хореографічний гурток «Ау» був створений у 1999 році для дітей віком 3-х років.Основна мета гуртка – розвиток емоційної сфери дитини. Враховуючи вік дитини, заняття проводяться в ігровій формі, що допомагає підтримувати зацікавленість дітей, їх емоційний настрій при навчанні та розвитку у них вокальних навичок, основ хореографічних рухів, сенсорних та творчих здібностей. На заняттях гуртка органічно поєднуються співи та рухи, що і є необхідністю розвитку дітей цього віку. Таке поєднання сприяє фізичному та, головне, естетичному розвитку дитини.Протягом існування гуртка він не однократно ставав переможцем районного конкурсу художньої самодіяльності, нагороджений грамотами міських фестивалів «Вічні музи», та " Маленький крок на велику сцену ". Вихованці гуотка постійно беруть участь у районних заходах. Гурток запрошує батьків, які мріють бачити своїх малят емоційними, творчими особистостями!