Вокальний гурток "Пантери"

Музична студія "PANTERA". Керівник: Поплавський Іван Володимирович.
      Студія працює з 1983 року. За час свого існування, учнями студії були досягнуті дуже гарні результати. Багато учнів стали професійними музикантами.
       Колектив запрошується до заходів району та міста! За весь період в студії були створені кілька груп ВІА, які показували себе на дуже хорошому рівні - це групи "Барабан", "Фортуна", "Вогонь", "Фонарь" та інші. Паралельно з групами на базі студії створена жіноча шоу - група "Пантера", яка досягла значних результатів за весь період. Колектив є багаторазовим переможцем районних, міських, і обласних конкурсів. Найбільш відомі конкурси - це "Юні зірки Харкова" (багаторазові лауреати та переможці), "Осінній вернісаж" (багаторазові лауреати та переможці), переможці телевізійного конкурсу "Шанс" і багато інших. До гуртка набираються діти від 8 до 18 років. В студії діти навчаються на наступних інструментах: гітара, бас - гітара, клавішні, ударні інструменти, а так само вокал (постановка голосу).