Юні кореспонденти

Гурток "ЮНІ КОРЕСПОНДЕНТИ"

Керівник: Афанасьєва Марина Михайлівна

Працює у Палаці з першого заснування. Її мета - допомогти вихованцям через творчiсть розкрити себе, спiлкуючись, зрозумiти нехай маленьку, але свою істину, навчаючись у колективi i працювати плiч - о - плiч на спiльний результат, не втрачаючи  iндивiдуальність.
              Гурток "Юні кореспонденти" працює у Палаці з 1989 року. Одним з головних завдань гуртка є підготовка учнів до роботи в стінній пресі, а саме: виховування активної життєвої позиції, прищеплення навичок літературної творчості, навчання дітей працювати над випуском газети, вміти правильно висловлювати свої думки. Вихованці гуртка є учасниками Міжнародного радіофорума "Діалог поколінь"; переможцями міського конкурсу "Напиши листа меру"; постійними учасниками публікацій в районній газеті "Вісті", переможцями обласного конкурсу "Козацькі пам'ятки", учасниками республіканських зборів юних кореспондентів в дитячому центрі "Молода гвардія" (Одеса).
            "Ты поверь, что в целом  белом свете, нигде ты лучше места не найдёшь, и нет минут прекраснее, чем эти, которые в юнкоре проведёшь".     (з пiснi про юнкорiв).