Колектив екстримального танцю «Мотор шоу»

Керівник Мотошков Олександр Володимирович.

Метою викладачів колективу є всебічний розвиток дітей, формування дружньої атмосфери та популяризація найнеординарнішого танцю в світі BREAK –DANCE.
В колективі займаються діти віком від 4 до 18 років.
Колектив займається постановкою танцювального шоу міксуючи hip-hop, break-dance та акробатичні трюки з елементами театралізації.

Вихованці колективу є призерами та чемпіонами Харківських та Всеукраїнських змагань з сучасних танців. В 2012 та 2013 роках колектив став переможцем Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів «Лимонад».

В 2014 році вихованці колективу здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі танцювальних шоу «ЧОРНА ПАНТЕРА» та зайняли друге місце на Брейк-данс фестивалі «Битва Харкова ». До того ж колектив приймав участь в міських заходах та фестивалях, що проходили на сценах центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького, парку культури та відпочинку «Зелений гай» та на концерті присвяченому всеукраїнському марафону від МТС, що проходив на площі Свободи.

мы в контакте https://vk.com/motor_show