СК "Рапід"

Керівник: Гуменюк Сергій Володимирович Спортивний клуб «Рапід» працює з 2000 року. У гуртку займаються діти віком від 4 до 18 років. Гурток працює за напрямами: акробатичний рок-н-рол та сучасні танці, але до складу програми навчання входить вивчення основ бугі-вугі, лінді-хопу, хореографії (партер та станок), акробатики, акторської майстерності та музичної грамоти.Першочерговими цілями навчання гурток ставить перед собою наступні:- Формування здорового способу життя;- Всебічний розвиток особистості;- Формування дружнього колективу;- Популяризація акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед молоді;- Залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою.Клуб "Рапiд" протягом нескольких лет является самим результативным клубом Украины по современному танцевальному спорту. За годы существования клуба воспитанники представляли Украину на спортивных и танцевальных площадках у 16 странах Мира. А на Чемпионатах Мира и Европы поднимались на ступеньки пьедистала почёта свыше 120 раз.  Але зрозуміло, що для подальшого вдосконалення своєї майстерності, крім занять у гуртку, потрібно брати участь у різноманітних заходах та змаганнях, що дуже активно і роблять вихованці спортивного клубу «Рапід».Серед вихованців клубу – багаторазові Чемпіони Світу, КМС з рок-н-ролу, а також переможці Всеукраїнських та Міжнародних змагань.У клубі постійно проводяться різноманітні свята для вихованців.