Студія декоративного мистецтва "ДеАртіс"

Керівники: Астапова Вікторія Леонтіївна, Єрмола Дмитро Володимирович Студія «ДеАртіс» почала свою історію у 1989 році як кружок ліплення з нового, на той момент, матеріалу – «пластики». Випускниці Харківського художньо-промислового інституту Астапової Вікторії Леонтьевне вдалося захопити дітей, зацікавити їх і через 2 – 3 роки взятися до більш традиційної і складної роботи з глиною. З часом вихованці студії стали займатися не лише керамікою, а так само

малюнком і живописом. Багато хто з випускниуів студії  продовжив своє навчання у вищих навчальних закладах за напрямами: декоративно-прикладне мистецтво, дизайн, архітектура, скульптура. Деякі повернулися в студію вже як педагоги. На сьогоднішній день студія «ДеАртіс» працює з дітьми віком від 4-х до 18-ти років. Викладачі працюють по декількох напрямах декоративно-прикладного мистецтва. Астапова Вікторія Леонтьевна - художній розвиток, живопис. Єрмола Дмитро Володимирович - кераміка, гончарство, малюнок.   Учні студії регулярно беруть участь і стають переможцями в міських, Всеукраїнських і Міжнародних виставках. У 2009 році в Будинку художника відбулася виставка студії «ДеАртіс», присвячена Міжнародному Дню захисту дітей і приурочена до 20-ти річчя роботи колективу.