Гурток "Бісерні візерунки"

Гурток "БІСЕРНІ ВІЗЕРУНКИ"

Федько Ія Вікторівна, керівник гуртка "Бісерні візерунки", працює у Палаці з 1998 року. Це - творча особистiсть,  яка навчає вихованнцiв створювати неповторнi прикраси, передавати у вiзерунку красу навколишньоi  дiйсностi.

До занять запрошуються діти віком з 6 до 18 років. У період навчального року вихованці набувають знання та уміння в виконанні бісерних виробів у різноманітних техніках: паралельне, ажурне та об'ємне плетіння, ланцюжки, об'ємні іграшки.

За час існування гуртка вихованці брали участь у виставках різноманітних рівнів та є багаторазовими переможцями наступних виставок-конкурсів: Всеукраїнська виставка-конкурс "Знай і люби свій край", Всеукраїнська виставка "Різдвяний сувенір",  міська виставка-конкурс "Український сувенір", обласний конкурс традіційних ремесел "Кроковеє коло", районна виставка "Податки очима дітей".
     Кращі вихованці гуртка Байбак Ірина та Шестакова Юлія були відзначені поїздкою до м. Київа за перемогу у конкурсі "Різдвяний сувенір". Вихованці гуртка брали участь у зйомці дитячої телевізійної передачи "Бумеранг" на Харківському обласному телебаченні.

Роботи гуртківців

Міська виставка-конкурс "Український сувенір" - 2013

Переможниця конкурсу "Український сувенір" - 2013— Новицька Тетяна

Міський етап Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край" - 2013

У листопаді 2013 року відбувся міський фестиваль традиційного народного мистецтва "Український сувенір".  Переможцем стала вихованка гуртка "Бісерні візерунки" Фінардій  Єлизавета.

Робота переможниці Фінардій Єлизавети.

Гуртківці готуються до Нового року.