Театр мод "Афродіта"

Театр моди «Афродита» засновано 1 грудня 1995 року. Керівник театру – Маслова Людмила Олександрівна, режисер – Яна Олександрівна Бондаренко. Театр є активним учасником багатьох районних, міських, обласних та міжнародних конкурсів, фестивалів та показів мод. За цей період Театр здобув велику популярність як у місті, так і поза його межами, має біля півсотні дипломів, грамот та інших нагород.
    Театр моди пишається своїми вихованцями, які досягли найвищого професіонального рівня: Міс Україна 2009 року – Шилованова Ольга, міні-Міс Україна 2010 року – Влада Топчій, міні-Міс Світу 2009 року – Влада Полуянова. Деякі вихованці працюють в Росії та інших країнах зарубіжжя, мають свої театри мод та модельні агенції. Театр моди «Афродіта» є засновником свої міських та обласних конкурсів краси.
   У жовтнi – всеукраiнcький конкурс краси «Королева осені», у грудні – всеукраiнський конкурс краси «Міс Натхнення», у березні – обласний конкурс «Міс Чарівність», у травні – обласний конкурс «Міс Афродіта». Конкурси є щорічними та проходять в Україні, місто Харків, мають відкритий статус та приймають учасників з інших модельних агенцій Харкова та інших міст.  Театр моди «Афродіта» дає можливість здобути професії манекенниці, фотомоделі, дизайнера одягу, керівника те репетитора театру моди.

Репортажі з конкурсів талантів та краси ви можете дивитись на каналі ОТБ у передачі " Модне сузір'я "