2013 рік - Рік дитячої творчості

Указом Президента України від 28.12.2012 № 756 ‘’Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості’’ 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості.
Проведення Року дитячої творчості в Україні сприятиме забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створенню умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконаленню виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти.
1 та 8 вересня у ПДЮТ відбувся День відкритих дверей: запис у гуртки Палацу,виставки,конкурсі,концерти.ФОТОЗВІТ ДОДАЄТЬСЯПоложення «Розмаїття талантів»

У ПДЮТ « ІСТОК » З 10.10.2013 РОЗПОЧАВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ КОНКУРС ПОРОБОК З ПРИРОДНЬОГО МАТЕРІАЛУ

Положення Королева Осени 2013

20 октября в клубе "Радмир", театром мод "Афродита" был проведен областной конкурс красоты "Королева осени", в котором приняли участие 99 девочек в возрасте от 4 до 20 лет